Klimatizace, tepelná čerpadla, čističky vzduchu

VRF Systémy

VRF Systémy jsou systémy pro velké aplikace, např. výškové budovy, rozsáhlé komplexy jako jsou nákupní centra, nemocnice a všeobecně budovy s velkým počtem místností, kdy je žádoucí umístění centrálních jednotek na střeše nebo na vymezeném prostoru vně budovy. Tyto jednotky, které nastupují jako novinka ve špičkové produktové řadě SMSi na světový trh jsou osazeny třemi stejnosměrnými dvojitými kompresory s vektorovým řízením používající zákaznický RISC procesor vyvinutý firmou Toshiba. Tato revoluční a ojedinělá technologie umožnuje převýšení jednotek až 70 m a délku spojovacího potrubí k nejvzdálenější jednotce až 235 m.

Celý systém je již v návrhu přesně optimalizován a specificky definován pro daný objekt a dosahuje hodnoty COP 6,41 při 50% zatížení systému. Díky pokrokové technologii je zde vysoká návratnost investic v režimu topení a velká úspora energie a tím i šetření životního prostředí.

Vnější jednotky jsou zapojeny do bloků ve výkonech od 25-150 kW v režimu topení a 22,4-135kW v režimu chlazení a je zde možnost zapojení až 48 vnitřních jednotek které jsou vyráběny v 15 základních typech které řeší možnost jejich osazení ve všech druzích interieru.


Naše adresa

Apache-eko s.r.o.
Lumírova 23/90
128 00 Praha

Telefon: +420 602 304 156
E-Mail: apache@apacheeko.cz